Комфортне перевезення хворих в/з Києва|по Україні|по Києву|за кордон

Гарантія комфорту і безпеки з оновленим автопарком комфортабельних автомобілів стандарту Євро 5
Замовити транспортування

Автопарк

Наш автопарк забезпечений обладнаними німецькими Mercedes-Benz Vito та французькими машинами Reno Master, Reno Trafic
Наш автопаркНаш автопаркНаш автопаркНаш автопаркНаш автопаркНаш автопаркНаш автопаркНаш автопаркНаш автопаркНаш автопаркНаш автопаркНаш автопаркНаш автопаркНаш автопаркНаш автопаркНаш автопаркНаш автопарк

Є питання? Зателефонуйте:
+38 (068) 288-288-9,
+38 (093) 880-68-98.

Замовити перевезення

Вартість послуг з перевезення

Вартість послуг з транспортування хворих служби МТаксі

Київ і Київська область

Вартість перевезення хворого по Києву / Київської області

 • Працюємо цілодобово та без вихідних
 • Подача транспорту за 58 хвилин
 • Нові автомобілі Євро 5
 • Салони з обігрівом і кондиціюванням
 • Супровід кваліфікованим персоналом
 • Киснева підтримка
 • Обладнаний автомобіль
 • Місця для супроводжуючих
 • Сучасні носилки/каталки
 • Водії зі стажем
От
1100грн.

по Україні

Маршрут Вартість
Житомир - Київ (280 км) 2 850
Вінниця - Київ (550 км) 5 600
Луцьк - Київ (800 км) 8 150
Дніпро – Київ (1100 км) 11 200
Запоріжжя - Київ (1230 км) 12 500
Івано-Франківськ - Київ (1350 км.) 14 850
Ужгород – Київ (1640 км) 13 750
Кіровоград - Київ (600 км) 6 100
Львів - Київ (1100 км) 11 200
Миколаїв - Київ (1040 км) 10 600
Одеса - Київ (1000 км) 10 200
Полтава - Київ (680 км) 6 900
Рівне - Київ (660 км) 6 700
Суми - Київ (740 км) 7 500
Тернопіль - Київ (1000 км) 10 200
Харків - Київ (1000 км) 10 200
Херсон - Київ (1170 км) 11 900
Хмельницький - Київ (800 км) 8 150
Черкаси - Київ (400 км) 4 050
Чернігів - Київ (300 км) 3 050
Чернівці - Київ (1150 км) 11 700

Закордон

Перевезення лежачих хворих у Європу з комфортом та турботою. Ваше Здоров'я – Наш Пріоритет

Подорож хворих за умов лежачого становища потребує особливої уваги та професійного підходу. Ми пропонуємо надійні та професійні послуги з перевезення лежачих хворих з України до Європи та назад, забезпечуючи максимальний рівень турботи та комфорту. Наша команда висококваліфікованих медичних професіоналів та досвідчених водіїв забезпечує безпечне переміщення пацієнтів з дотриманням усіх медичних стандартів.

Наші переваги:

 • Індивідуальний підхід: Ми розуміємо, що кожен випадок є унікальним, тому надаємо персоналізовані рішення, що відповідають медичним потребам кожного пацієнта.
 • Сучасні умови: Наші транспортні засоби обладнані всім необхідним для догляду за пацієнтами у дорозі, включаючи спеціалізоване обладнання та супровід медичного персоналу.
 • Прозорість та відповідальність: Ми забезпечуємо чітку комунікацію з нашими клієнтами, надаючи інформацію про кожен етап перевезення та гарантуючи надійність наших послуг.

Довірте нам турботу про ваше здоров'я у дорозі – ми робимо все можливе для того, щоб ваш переїзд був комфортним та безпечним.

Є питання? Зателефонуйте:
+38 (068) 288-288-9,
+38 (093) 880-68-98.

Замовити перевезення

Наші послуги

Служба перевезення лежачих хворих МТаксі надає

Перевезення хворих по будь-яких напрямах

Ми здійснюємо комфортні і безпечні автомобільні перевезення лежачих хворих по всіх можливих напрямах:

 • Перевезення по Києву та Київській області
 • Транспортування лежачих хворих в/з Києва і між містами України
 • Перевезення по країнах СНД: Росії, Казахстану, Білорусі
 • Міжнародні трансфер в/з Європи
 • Організація транспортування хворих з/в зону ООС (АТО)

Надання медичної допомоги

При необхідності, ми забезпечуємо медичне перевезення з кваліфікованим лікарем. Під час транспортування в автомобілі перебувати доктор парамедік, готовий в будь-який момент надати допомогу хворому.

Наші медичні працівники мають багаторічний практичний стаж роботи в службі швидкої медичної допомоги.

Рішення по супроводжуючому медичному персоналу обмовляється індивідуально в кожному конкретному випадку, в залежності від стану хворого.

Доставка хворого в аеропорт, на вокзал

Наші водії добре орієнтуються в дорожніх картах і виберуть оптимальний маршрут в аеропорт, вокзал. Наш автопарк складається повноцінно з машин швидкої допомоги, забезпечуючи перевезення хворих в аеропорт / вокзал здійснюється в мінімальні терміни.

Пряма домовленість зі службами безпеки столичних аеропортів, дозволяє нам оперативно узгоджувати виїзд реанімобілів на злітно-посадкову смугу, якщо це вимагає стан пацієнта. Так само, маємо можливість виїзду на перон вокзалів.

Так само, ми можемо оперативно організувати логістику перельоту, ми запропонуємо кілька варіантів санітарної авіації на вибір, починаючи від приватних санітарних бортів, закінчуючи економ-варіантами регулярних рейсів.

Допомога в перенесенні хворого

У комплекс наших послуг входить повне переміщення пацієнта з точки А в точку Б, з підняттям на поверхи, переміщенням по сходовому майданчику і остаточним розміщенням. Все це ми здійснюємо з використанням спеціального медичного обладнання:

 • Ручними носилками, з можливістю підняття на поверхи з вузьких сходових проходах
 • Вакуумні носилки для хворих з травмами, переломами важкої форми
 • Медичної автомобільної каталки
 • Сидячі каталки

Наші працівники дбайливо спустять / піднімуть лежачого хворого на будь-який поверх і допоможуть комфортно розташуватися. При перенесенні на носилках, завжди задіяні від двох осіб, що мають досвід роботи в перевезенні лежачих хворих.

Медичний транспорт особливого призначення

Перевезення в спеціальному медико-санітарному транспорті застосовується для пацієнтів, стан здоров'я яких оцінюється середньої тяжкості, тяжкий або вкрай тяжкий.

Обладнанню в реанімобілі приділяється особлива і першочергова увага. Такий транспорт обладнаний так, щоб при необхідності була можливість надання першої медичної допомоги на рівні реанімаційного відділення в стаціонарній лікарні.

Також, супроводжуючі в реанімаційному автомобілі мають медичну освіту і достатні навички для проведення реанімаційних дій в різних екстрених випадках. Лікарі в реанімобілі мають достатню кваліфікацію для застосування необхідних медикаментів і обладнання.

Перевезення пацієнта з лікарні|Перевезення пацієнта між лікарнями|Доставка на обстеження МРТ, УЗД, КТ|Перевезення з дому до лікарні

Після перенесених операцій, травм або важкої хвороби, людина не може пересуватися самостійно в повному обсязі. Користуватися послугами громадського або особистого транспорту лікарі не рекомендують - у таких випадках є ризик ускладнень в процесі переміщення.

Транспортування хворого з / в лікарню так само відбувається за допомогою спеціально обладнаного транспорту. Ви можете викликати машину в лікарню, на будинок або на місце події, звідки необхідно забрати людини.

При перевезенні лежачих хворих на планове обстеження або для візиту до лікаря, реанімобіль почекає пацієнта і після процедури доставить назад додому.

Не ризикуйте здоров'ям, довіртеся досвідченій бригаді професіоналів. Наші медпрацівники знають всі нюанси перевезення пацієнтів і правила правильного перенесення (на носилках) до пункту призначення.

Наші переваги

Чому клієнти рекомендують нас?

24/7Здійснюємо перевезення 24 години на добу, в будь-який зручний для вас час

ПрофесіоналізмВсі наші співробітники мають кваліфіковану медосвіту і практичний стаж робіт

СпецтехнікаНаші автомобілі європейського стандарту і обладнані клімат-контролем. У салоні завжди буде комфортна температура і регулюється за побажаннями пацієнта

Поширені запитання

Не знайшли відповіді на своє питання? Залиште заявку або наберіть:
+38 (068) 288-288-9
+38 (093) 880-68-98
Яка вартість перевезення хворого?
Ми пропонуємо чесні тарифи. В залежності від побажань, в ціну входить: відстань транспортування, знижка в обидві сторони, персонал, складність перевезення лежачого пацієнта. Вартості основних маршрутів вказані в розділі Ціни. Для отримання точної вартості, залиште ваші контакти для зв'язку або зв'яжіться за номером +38 (068) 288-288-9, +38 (093) 880-68-98 з диспетчером 24/7.
Чи працюєте у вихідні?
Компанія MTaxi працює 24/7, без вихідних, без свят.
Підіймаєте/Спускаєте ви хворого на необхідний поверх?
Так, ми піднімаємо / спускаємо хворого на необхідний поверх.
Чи тепло в машині?
Всі наші автомобілі оснащені сучасними системами кондиціонування і обігріву. У салоні завжди буде комфортна температура і регулюється за побажаннями пацієнта.
Чи є кондиціонер?
Всі наші автомобілі оснащені сучасними системами кондиціонування і обігріву. У салоні завжди буде комфортна температура і регулюється за побажаннями пацієнта.
У нас ЧП. Як швидко ви можете приїхати?
Оперативно і комфортно виконаємо самі термінові перевезення хворих різного ступеня складності в Кіїве і області. Також, є можливість негайно виїхати в будь-яке місто для міжміського або міжнародного перевезення.
Чи комфортно буде їхати хворому?
Основне наше завдання забезпечити безпеку і комфорт для кожного нашого клієнта. Всі наші спецавтомобілі/реанімобілі, сертифіковані згідно європейського законодавства, і мають найвищий рівень комфортабельності для будь-якої складності перевезень. Пацієнт в ході транспортування знаходиться в лежачому положенні на м'якій каталці-носилках, яка фіксує і повністю регулюється під кожного індивідуально. Температурний режим в салоні підтримується в оптимальному режимі.
Чи є ліцензія?
MTaxi має ліцензію для транспортування лежачих пацієнтів як по Україні так і Європі.
Які машини перевозитимуть хворих?
Ми пишаємося нашими оновленим новітнім автопарком, з автомобілями французького якості Євро 5 Reno Master / Reno Trafic. Всі автомобілі обладнаний зручними носилками (розкладна візок) і м'якими сидіннями для супроводжуючих осіб. Клімат-контроль забезпечить максимальний комфорт для транспортування лежачих хворих з супроводжуючими. Ваша дорога буде максимально безпечною і комфортною.
В ході транспортування супроводжує лікар або фельдшер?
Фельдшери надаються безкоштовно. Супровід лікарями будь-якої складності обумовлюються і надаються окремо, в залежності від стану хворого. Наші медичні працівники мають кваліфікацію з невідкладних станів та мають багаторічний стаж практичної роботи.
Чи можливо укласти договір?
Компанія MTaxi пропонує всім клієнтам укласти договір транспортування пацієнта на наших автомобілях швидкої допомоги. У Договорі детально обговорені всі умови транспортування, відповідальності та вартості.
Чи можу я отримати чек за послуги?
Після закінчення перевезення, ви отримаєте чек на надані послуги і без проблем зможете отримати компенсацію від страхових компаній або винних третіх осіб.
Чи є зупинки по дорозі?
Так, при першій прохання пасажирів, водій виробляє зупинку.
За скільки часу потрібно здійснювати замовлення?
Бажано замовляти за добу або більше, щоб індивідуально підготувати персонал і комплектацію спецтранспорту/реанімобіля. Але, ми можемо забезпечити і екстрені виклики.
MTaxi

Замовлення / Консультація

Ми передзвонимо у найкоротші терміни!

Також можна зателефонувати:

+38 (068) 288-288-9
+38 (093) 880-68-98

Відгуки

Відгуки наших улюблених клієнтів

Дякуємо!

Ваша думка дуже важлива для нас.